AirPort Express

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Stok Durumu : Stokta var

115 $

Hızlı Gözat

AmerikadanAdrese ile en ucuza AirPort Express

AirPort Express

Tam boyutu görmek için yukarıdaki resme çift tıklayınız

Uzaklaştır
Yaklaştır

Diğer Görünümler

Detaylar

Uygun fiyatlı AirPort Express, evinizde bir Wi-Fi ağı kurmanıza olanak verecek kadar güçlü ve yanınızda götürebileceğiniz kadar küçüktür. Kablosuz ağınızı 10'a kadar kullanıcıyla paylaşmanıza ve evinizin herhangi bir odasından belgelerinizi, fotoğraflarınızı ve daha fazlasını merkezi bir yazıcıya göndererek yazdırmanıza olanak verir. İster Mac ister Windows tabanlı bir bilgisayar olsun, Wi-Fi standartlarını kullanan tüm bilgisayarlarla sorunsuz olarak çalışır.

AirTunes ile birlikte kullanılan AirPort Express sayesinde, iTunes'daki müziklerinizi müzik setinde veya gücünü kendi sağlayan hoparlörlerde de çalabilirsiniz. AirTunes bilgisayarınızdaki iTunes kitaplığında yer alan müzikleri alır ve kablosuz olarak evinizdeki müzik setine veya hoparlörlere gönderir. Tek yapmanız gereken AirPort Express'i bu hoparlörlerin yakınındaki bir elektrik prizine takıp ses kablosuyla bağlantı yapmaktır.

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

site ozellikleri

Duyuru listemize abone olarak, her ay bir takipçimize hediye edilen $100 mağaza kredisini kazanma şansını yakalayabilir, alışveriş yaptığınız takdirde bir sonraki alışverişiniz için 10% Mağaza Kredisini ANINDA kazanabilirsiniz.

Siparişleriniz ile ilgili sorularınız için 7/24 Telefon Hattı +1-213-224-8875 (TURK)