Amerikadan Taksitli Alışveriş & Türkiye’ye Ücretsiz Kargo

Amerikadan Peşin Fiyatına 5 Taksitle ve Ücretsiz Kargo ile alışveriş avantajını AmerikadanAdrese.com VIP Üyelik avantajı ile kullanın. AmerikadanAdrese.com üzerinde satışı bulunan bütün ürünlerden $180 ve üzeri alışverişlerde (Iphone, Ipad Mini ve Kozmetik Ürünleri) VIP üyelik sahibi müşterilerimize kredi kartına vade farksiz 5 taksit ve Türkiye’ye ücretsiz kargo avantajını sunuyor ve gümrük bedelini tamamen biz ödüyoruz.

Sitemizde bulamadığınız ancak satın almak istediğiniz ürünleri bize iletişim formu ile ilettiğiniz takdirde derhal sitemize ekleyerek, ucuz, taksitli ve ücretsiz kargo avantajı ile Amerikadan Alışveriş deneyimini size sunuyoruz.

Kredi kartına taksit kampanyalarından faydalanabilmek için YapıKredi World Card, Akbank AXESS – WINGS , Garanti Bonus, YapıKredi Adios, HSBC Advantage ve Finansbank Card Finans kredi kartlarından herhangi birisine sahip olmanız yeterlidir. Kampanyalardan faydalanmak için aşağıdaki linklere tıklayarak, detayları öğrenebilirsiniz.

1- Garanti Bonus Card Yurt Dışı Alışverişlere Taksit
2- Akbank AXESS – Wings Yurtdışı Alışverişlere Taksit
3- HSBC Advantage Yurtdışı Alışverişlere Taksit
4- Finansbank Card Finans Yurtdışı Alışverişlere Taksit
5- Yapı Kredi World Card Yurtdışı Alışverişlere Taksit
6- Yapı Kredi Adios Yurtdışı Alışverişlere Taksit
FREE-SHIPPING_MAY_13

**Amerikadan Türkiye’ye Ücretsiz Kargo Kampanyası 21 Mayıs 2013 tarihine kadar geçerli olup, VIP Uyelik sahibi $180 ve üzeri alışveriş yapan ilk 80 üyemiz için geçerlidir.

About Amerikadanadrese

Amerikadan Online Alışveriş Uzmanı
This entry was posted in Amerikadan Elektronik, Amerikadan Giyim, Amerikadan Iphone & Ipad, Amerikadan Kozmetik, Amerikadan Otomobil Parçası, Amerikadan Saglik Urunleri, Amerikadan Spor Malzemeleri. Bookmark the permalink.