Gerçek UGG Botu Sahte UGG’dan Ayıran Özellikleri

Gerçek ugg botları sahtelerinden nasıl ayırt edilir?

Gercek UGG ile sahtesi arasındaki farklar

1- Fiyat orjinallik konusunda en belirleyici unsur olarak tanımlanabilir. UGG MSRP (Liste fiyatı) üzerinden %10'u geçen indirimler ile satisa musaade etmez. Dolayısıyla uggaustralia.com sitesinde görmüş olduğunuz fiyatlara kargo ve vergi bedeli eklenmis halinden %20 daha dusuk fiyata gerçek UGG Bot satın almanız pek mümkün değildir.

2- Sol ayakkabıda ve ayakkabı kutusunda aşağıda örneğini göreceğiniz güvenlik etiketi bulunmaktadır. Eğer UGG botunuz içersinde ürün içerik etiketi mevcutsa, güvenlik etiketide ona ilişkilendirilmiş olmalıdır. UGG botunuz içerisinde güvenlik etiketi olmaması durumunda güvenlik etiketi sol ayakkabı taban topuk kısmının dış bölümünde bulunmalıdır. Bazı çocuk UGG botları ve genç UGG botlarında güvenlik etiketi ayakkabıdan bağımsız olarak kutunun içinden çıkabilmektedir.

3- 2010 Sonbahar döneminden bu güne kadar üretilen botlar için,

UGG botunuz üzerindeki güvenlik etiketini 90derece çevirerek, etiketteki güneş logolarının siyahtan beyaza dönüştüğünü görmelisiniz. (Aşağıda örneğini görebilirsiniz)

4-2012 Sonbahar döneminden günümüze kadar üretilen botlar için,

Yeni güvenlik önlemi olarak 3-boyutlu dönen güneş simgesi kullanılmıştır. UGG bot üzerindeki orjinallik etiketini döndürdüğünüzde UGG logosunun güneş logolarının üzerine geldiğini gözlemler iseniz , UGG Botunuzun gerçek olduğu ile ilgili hiç bir şüpheniz olmasın.

5-UGG botları yalnızca ve yalnızce Deckers Inc. tarafından Çinde üretilmektedir. Dizayn ve tasarımı Avustralya – Yeni Zelanda'da yapılsada, etiketinden Made in New Zealand veya UGG Made in Australia yazan UGG botlarında uzak durmanızı tavsiye ederiz.

6-http://counterfeit.uggaustralia.com/on/demandware.store/Sites-UGG-COUNTERFEIT-Site/default/Counterfeit-Show?caid=counterfeit-retailers sitesinden kontrol yaptığınız takdirde ucuzugg, cizmeugg, uggturkiye gibi sahte Çin kaynaklı sitelerin sahte UGG bot satışı yaptığını görebilirsiniz. Bu sitelerden uzak durmanız gerektiğini tekrar hatırlatırız.

7- Sahte UGG botların bilek genişliği orjinal UGG Bota göre dar olup ,gerçek UGG botlardan boy olarak daha uzundurlar.

8- Bazı Sahte UGG botları, sheepskin değil boyanmış deriden yapılmıştır. Deri boyası kokusunu aldığınızda o botun gerçek UGG olmadığından emin olabilirsiniz.

9- Sahte UGG botları ayak ölçünüze göre küçük gelecektir. Normalde 10 US size ayak ölçünüz ile 12 US size sahte UGG botu dahi kullanmanız zordur.

10-UGG bot arkasındaki UGG logosu gerçek olanlarda daha sık (üst üste binmiş gibi) iken sahte UGG botlarında UGG yazısı oldukça geniş aralıklıdır.

11-Gerçek UGG botların ön tarafı daha yuvarlak iken, sahteler daha dik açılıdır.

12- Siyah UGG botlar, siyah taban, Beyaz UGG botlar beyaz tabana sahiptir. Sahte UGG botlar kahverengi taban ve kahverengi etikete sahip olabilmektedir.

13-Gerçek UGG tabanı çok rahat esneyebilirken , sahte UGG tabanı oldukça serttir , kolaylıkla esneyemez.

14- Sahte UGG botlar kahverengi koruma çantası ile gelirken (üzerinde Snow Boots yazar), orjinal UGG botları kesinlikle herhangi bir koruma çantası ile gelmez yalnızca orjinal kutuları ile gelirler.

15- Sahte UGG botlarda arka UGG logosunda australia yazısı daha koyu yazılıdır. Ayrıca içerideki etiket Made in China olmalıdır.


16- Nightfall modeli yalnızca Chestnut (Kestane) rengi ile üretilir, diğerleri sahte UGG botudur.

17- Gerçek UGG camel diye bir renk bulundurmamaktadır.

18-Gerçek UGG tabanındaki UGG logosu solunda daire içinde R bulunurken, sahte UGGda bu bulunmaz.

19- Gerçek UGG botları tek parça çift yüzlü koyun derisinden yapılırken, Sahte UGG'lar 2 parça farklı malzemenin birleşmesi ile yapılırlar. Sahte UGG'ların içi ile dışı farklıdır.
 

Beğendiğiniz UGG modeli AmerikadanAdrese.com da mevcut değilse bize hemen iletişim formu vasıtasıyla ulaşın ve sitemize ekleyelim, Orjinallik garantili UGG botlarınızı stok durumuna göre 5-9 günde adresinize teslim edelim.

About Amerikadanadrese

Amerikadan Online Alışveriş Uzmanı
This entry was posted in Amerikadan Giyim. Bookmark the permalink.