GAP Turkiye | GAP Online Alisverisi | GAP Erkek | GAP Bayan | Gap Bebek Giyim


GAP Turkiye Online Alışveriş AmerikadanAdrese...

Gap Baby Türkiye , Gap Jeans Türkiye ile GAP Türkiye Mağazalarında bulacağınız bütün GAP Giyim Koleksiyonları ve en güncel sezon GAP Amerika Koleksiyonları AmerikadanAdrese.com güvencesi ile orjinal faturalı 2-3 iş günü içerisinde Türkiye adresinize teslim..

Gap Turkiye Online Alisveris

Ister GAP Amerika internet sitesinden hemen alışverişe başlayın, üyelik ile edinmiş olduğunuz Amerika Adresinize gönderin, elimize ulaşır ulaşmaz siparişinizi Türkiye'ye gönderelim, 

Isterseniz, sipariş vermek istediğiniz ürün ile ilgili bize, internet adresi, ürün fotoğrafı, ürün tanımı bilgilerini verin, biz sizin için GAP online alışverişini yapalım ve Türkiye adresinize gönderelim.

Online GAP Alışverişine başlamak için lutfen tiklayiniz..

GAP ABD sitesi Turkiye'ye gonderim yapmaktadir. Ancak kargo bedellerinin yuksek olmasi (AmerikadanAdrese.com'un 2 kati) ve alisveris bedeliniz ile ilgili faturanin pakete dahil olmasi ile gumruk sorunlarinin yasanmasi nedeniyle uyelerimiz AmerikadanAdrese.com ile Online GAP Turkiye Alisverisini tercih etmektedirler.

GAP Turkiye Online Alisveris
GAP

4 Kayıt

sayfa başı

Izgara  Liste 

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

4 Kayıt

sayfa başı

Izgara  Liste 

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

site ozellikleri

Duyuru listemize abone olarak, her ay bir takipçimize hediye edilen $100 mağaza kredisini kazanma şansını yakalayabilir, alışveriş yaptığınız takdirde bir sonraki alışverişiniz için 10% Mağaza Kredisini ANINDA kazanabilirsiniz.

Siparişleriniz ile ilgili sorularınız için 7/24 Telefon Hattı +1-213-224-8875 (TURK)