Bütün Guess Canta ve Guess Cuzdan modellerini Amerika fiyatlarina Turkiye'de olmayan cesitleri ile sahip olmaniz icin ziyaret etmeniz gereken tek adres. Türkiye'de yeni sezon Guess fiyatlarının da oldukça üzerinde satılan eski sezon Guess ve Guess Outlet ürünlerini satın almadan önce AmerikadanAdrese.com üzerinde satışı bulunan Guess Çanta ve Guess Cüzdan ürünleri ile beraber Guess Saat, Guess Aksesuar ve Guess Giyim ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Aradığınız Guess Canta, Guess Cuzdan, Guess Saat, Guess Aksesuar, Guess Ayakkabi veya Guess Giyim ürününün sitemizde bulunmaması durumunda bize lütfen iletişim formu vasıtası ile talebinizi iletiniz. Sizin için dilediğiniz Guess ürünü sitemizde satışa sunularak, en kolay Guess online alışverişi deneyimini yaşamanızı sağlayalım.

Guess Türkiye ve bütün Amerikadan Alışveriş ile ilgili sorularınız bize facebook sayfamız aracılığı veya +1-213-2248875 numarali telefon / Skype ile de sorabilirsiniz..

Bütün Guess online alışverişleri ödemeleriniz PayPal güvencesi ile kabul edilmekte olup, ürün elinize ulaşana kadar tarafimiza ilgili transfer yapilmamaktadir.

Seçiminizle eşleşen ürün yok.

site ozellikleri

Duyuru listemize abone olarak, her ay bir takipçimize hediye edilen $100 mağaza kredisini kazanma şansını yakalayabilir, alışveriş yaptığınız takdirde bir sonraki alışverişiniz için 10% Mağaza Kredisini ANINDA kazanabilirsiniz.

Siparişleriniz ile ilgili sorularınız için 7/24 Telefon Hattı +1-213-224-8875 (TURK)