Melissa Ayakkabı Türkiye | Melissa Türkiye | Melissa Online Alışverişi

Melissa ayakkabı modelleri Amerika fiyatlarına 100% orjinallik ve 3 günde adrese teslim güvencesi ile AmerikadanAdrese.com'da.

Melissa ayakkabı çeşitleri farklı tasarımlara sahip olması nedeniyle oldukça popüler olup, en rahat bayan ayakkabıları arasındadırlar. Türkiye'de Melissa ayakkabı satış noktası bulunmadığından özel olarak ithal eden firmalar tarafından oldukça yüksek bedellere satılan Melissa Ayakkabılarına AmerikadanAdrese.com ile ABD fiyatlarına sahip olma ayrıcalığını yaşayın.

mel by melissa Türkiyemelissa vivienne westwood Türkiye ve melissa Babet Türkiye alışverişinizi AmerikadanAdrese.com'dan hemen yapabilirsiniz.

Melissa ayakkabıları plastik olduklarından ayağınızın şeklini kolayca alırlar ve topuklu modelleri dahi uzun süre giyildiğinde dahi yorgunluk yaratmazlar.  Melissa ayakkabılarının kendilerine özgü parfüm kokularıda Melissa ayakkabılarını Dünya çapında ünlü yaparak birçok ünlü sanatçınında tercih etmesine etken olmuştur.

Sitemizde bulamadığınız Melissa Ayakkabı modellerini bize ilettiğiniz takdirde derhal sitemize ABD fiyatlarından ekleyerek alışverişinize sunuyoruz.  

Melissa Ayakkabi

Ürünler 25 - 36 / Toplam 75

sayfa başı

Izgara  Liste 

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ürünler 25 - 36 / Toplam 75

sayfa başı

Izgara  Liste 

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

site ozellikleri

Duyuru listemize abone olarak, her ay bir takipçimize hediye edilen $100 mağaza kredisini kazanma şansını yakalayabilir, alışveriş yaptığınız takdirde bir sonraki alışverişiniz için 10% Mağaza Kredisini ANINDA kazanabilirsiniz.

Siparişleriniz ile ilgili sorularınız için 7/24 Telefon Hattı +1-213-224-8875 (TURK)