Under Armour Türkiye'de Amerika satış bedelleri ile.. Online Under Armour Alışverişinizi ister Amerika Under Armour internet sitesinden yapın Amerika Adresinize gönderin, isterseniz biz sizin için dilediğiniz Under Armour ürünlerini satın alalım Türkiye adresinize 2-3 gün içerisinde iletelim.

Üyeliğinizin aktivasyonu ile birlikte sizi Under Armour indirimlerinden Amerika ile aynı anda haberdar edelim.

NOT : Under Armour internet sitesinden Türkiye'ye gönderim seçeneği bulunmaktadır. Under Armour maliyet gözeterek USPS aracılığı ile gönderim yapmakta ve satın almış olduğunuz ürünler Posta Gümrüğünde işlem görmektedir. Faturanın Ingilizce olarak düzenlenmiş olması ve Under Armour firmasının herhangi bir gümrük müşavirlik hizmeti sunmamasından ötürü sorunlar yaşandığı görülmüştür.

AmerikadanAdrese.com aracılığı ile Under Armour üzerinden alacağınız bütün ürünler için yeniden fatura düzenlenerek, herhangi bir gümrük sorununa karşın gümrük müşavirimiz tarafından bütün işlemler takip edilmektedir.AmerikadanAdrese.com Türkiye gönderim bedeli Under Armour internet sitesinin gönderim bedelinden daha düşüktür.Karşılaştırmanızı tavsiye ederiz.

Under Armour

Ürünler 1 - 12 / Toplam 26

sayfa başı

Izgara  Liste 

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ürünler 1 - 12 / Toplam 26

sayfa başı

Izgara  Liste 

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Sayfa :
  1. 1
  2. 2
  3. 3

site ozellikleri

Duyuru listemize abone olarak, her ay bir takipçimize hediye edilen $100 mağaza kredisini kazanma şansını yakalayabilir, alışveriş yaptığınız takdirde bir sonraki alışverişiniz için 10% Mağaza Kredisini ANINDA kazanabilirsiniz.

Siparişleriniz ile ilgili sorularınız için 7/24 Telefon Hattı +1-213-224-8875 (TURK)