En Ucuz Robot Süpürge | Agama Akıllı Elektrikli Robot Süpürge

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Stok Durumu : Stokta var

189 $

Hızlı Gözat

En Ucuz Robot Süpürge AmerikadanAdrese...Agama RC520A robot ile 100m2 alani robotunuza temizletebilir.17W gücü ile her yüzeyde temizliği sağlayabilirsiniz.

En Ucuz Robot Süpürge | Agama Akıllı Elektrikli Robot Süpürge

Tam boyutu görmek için yukarıdaki resme çift tıklayınız

Uzaklaştır
Yaklaştır

Diğer Görünümler

Detaylar

Agama akıllı elektrikli temizlik robotunuz sizin yerinize yerlerin süpürülmesi işlemini yapar. Kendi kendine evinizi, iş yerinizi süpüren, silen şarjlı Temizlik robotu belirlediğiniz müddetçe temizlik yapar , şarjı azaldığında istasyonuna döner şarjını tamamlar ve temizliğe devam eder. - Robot süpürge sayesinde hiç vakit harcamadan, kendinizi yormadan bütün evinizi süpürüp temizleyebileceksiniz. - Robot süpürge sensörleri yardımıyla rastgele, sarmal, duvar boyunca ve z şeklinde hareket ederek kullanıldığı alandaki her noktaya ulaşarak temizler. Engelle karşılaştığında yön değiştirerek farklı yönde temizliğe devam eder. - 17W Vakumlama gücü ve kağıtsız toz haznesi ile ahşap, sentetik, plastik, seramik, fayans zeminleri halı ve kilimleri temizlemek için ideal bir üründür. - Yan bölümde bulunan fırçaları sayesinde toz ve kirleri emme ağzına doğru toplar ve vakumlayarak hapseder. - Bataryası zayıfladığında şarj cihazını bularak istasyona bağlanır ve bir sonraki temizlik için kendini şarj eder. - Uzaktan kumandası sayesinde oturduğunuz yerden yönünü değiştirebilir istediğiniz yöne doğru hareket etmesini sağlayabilirsiniz. - Programlama özelliği sayesinden ayarladığınız günlerde ve saatte otomatik olarak harekete geçerek etrafı süpürür.

 

Videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz

Robot Süpürge Videosu

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.

site ozellikleri

Duyuru listemize abone olarak, her ay bir takipçimize hediye edilen $100 mağaza kredisini kazanma şansını yakalayabilir, alışveriş yaptığınız takdirde bir sonraki alışverişiniz için 10% Mağaza Kredisini ANINDA kazanabilirsiniz.

Siparişleriniz ile ilgili sorularınız için 7/24 Telefon Hattı +1-213-224-8875 (TURK)